עיתון השקמהחזרה לאתר
ארכיון עיתוני המערכת > חולון-אזור >

חולון-אזור גיליון 1429 - 30.07.2014

חדשות השבוע בעיתון השקמה

יהי זכרם ברוך

ימי הלחימה המרים בעזה, גובים מחיר כבד בנפש. שני לוחמי צה"ל בני העיר חולון, נפלו בקרב. סמ"ר בניה רובל ז"ל נפל בליל שבת בהיתקלות עם מחבלים. רס"ן צפריר בר – אור ז"ל נפל בשבת והותיר אישה בהריון ובת קטנה. ראש העיר, מוטי ששון: "חולון מחבקת את המשפחות".

פרץ לבית הלא נכון

הפורץ בחר דווקא את ביתו של מפקד השיטור העירוני בבת ים. קצין המשטרה רדף אחריו ולכד אותו. אירועי פלילים בשבוע החולף באזור.

ואז, נשמעה אזעקה

כתבת "השקמה" דוריס קרונהאוז ממשיכה לעדכן על ימי המתח והלחץ. הפעם, בילוי עם האחיינים שלה גיא ומאיה, בספארי רמת גן – חוויה בלתי נשכחת.

מצילים (בעלי) חיים!

גורמי מד"א שפזורים בכל רחבי הארץ ויוצאים פעם אחר פעם למשימות הצלת חיים, מצילים מתברר, גם בעלי חיים. שני סיפורים מרגשים.

תחגרו, זה מציל חיים!

קבוצות הנוער של עמותת "אור ירוק" ביצעו תצפיות בראשון לציון, חולון ונס ציונה. המטרה: נוסעים ונהגים שלא חוגרים חגורת בטיחות בעת נסיעה. הממצאים? מדאיגים.

כי הגן שלנו (עדיין) סגור

תגובות כועסות של הורים לילדי גן נעמ"ת שנסגר, ממשיכות להגיע למערכת "השקמה", לאחר פרסום הכתבה בנושא בשבוע שעבר. "כל אחד פוטר את עצמו מאחריות כלפינו, והילדים שלנו? נשארו ללא גן בשנה הבאה".

מעבר לא ראוי

תושבי רחוב המעפילים, מתלוננים: "בעקבות בניית בניין ברחוב שלנו, פירקו את המדרכות וכעת אין מעבר ראוי להולכי רגל ובהם עגלות ילדים ותושבים המרותקים לכיסאות גלגלים".

חיילות, מורות, שומרות

מורות – חיילות הוצבו בגני הילדים העירוניים בחולון, על מנת לסייע לצוותים ולילדים במהלך מבצע "צוק איתן".

כי הגן שלנו סגור

אימהות תושבות העיר, מתלוננות: "מעון נעמ"ת ברחוב ארלוזורוב סגור, מכיוון שאין בו ממ"ד או מקלט. אנו נאלצות להשאיר ילדים בזמן הלחימה בבית ולאבד ימי עבודה".

 

במילה אחת: להיות

עשרות משתתפים נכחו באירוע חגיגי, שציין את סיומה של עוד שנת פעילות מוצלחת בבית "להיות" בעיר.

גברת עם פרסים

להקת הורה רעים חולון, זכתה לראשונה בשלושת הפרסים המובילים בפסטיבל המחול כרמיאל לשנת 2014.

זה לא "רק" ספורט

מגוון פעילויות חדשות מוצעות בעמותת "כן אנחנו יכולים" הפועלת לקידום הנכים ובעלי הצרכים המיוחדים, והפעם? ספורט חוויתי.

מי אמר "סגן ראש העיר" ולא קיבל?

אם זה לא היה עצוב, היינו מוחקים. שוב בוחרים במועצה בבת ים, והפעם? סגנים. מועצת העיר אישרה את בחירת סגני ראש העיר, אבל לכ-ו-ל-ם ברור: זה זמני. מאוד זמני. מערכת "השקמה" ממשיכה לעקוב אחרי ההתפתחויות במערכת הפוליטית בעיר.

חתול תעלול

סיפור עצוב עם סוף טוב: הפיקוח והשיטור העירוני חילצו בשלום חתול מבטן רכב.

שיגרה זהירה, אך מהנה

למרות מבצע "צוק איתן", ממשיכים בשגרה זהירה, ואירועי הקיץ  שתוכננו לבני הנוער יתקיימו כסדרם במתחמים ממוגנים בעיר.

מרכינים ראש לזכרו

ראשון לציון אבלה על מותו של בן העיר סמל ראשון טל יפרח ז"ל שנהרג ברצועת עזה במהלך מבצע "צוק איתן". חבריו: "חשוב לנו שיידעו כמה הטוב הוא היה. הכי טוב".

אלף בנאים

הוועדה המחוזית לתכנון ובנייה אישרה את תוכנית מתחם האלף של העירייה: 1.7 מיליון מ"ר לעסקים ו – 4,900 יחידות דיור.

מגנים על היקר מכל

העירייה העמידה מבנים מוגנים לטובת 36 גנים פרטיים בעיר. המטרה: המשך הפעילות בעת מבצע "צוק איתן".

לבש פיג'מה, ובא

בצל ירי הטילים, נולד סייח – זברה חדש בחי – כיף בעיר. כהצדעה לטיל המיירט של כיפת ברזל, הוחלט לקרוא לו "טמיר".

מדורי השבוע במקומון השקמה

קולה של אמא – "הודעה נמסרה למשפחה": כמה מקופל בתוך המשפט הקצר הזה שאנחנו שומעים. עולם ומלואו. מימי זיו, אם שכולה, משתפת את קוראי "השקמה".

פרשת השבוע -  בית שלישי: פרשת מסעי וסוד "שלושת השבועות". בית המקדש השלישי, הטוב והנצחי, מחכה למעלה.

לידה-   סיון ילדה בבית:  טוב נו, ב"בית השני" שלה: חדר הלידה באסף הרופא.

 נדל"ן – נחטפות כמו לחמניות חמות: כ – 80 אחוז מהפרויקט "דוניץ בשדרה" בחולון, נמכר. נותרו למכירה דירות בנות חמישה חדרים, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים, במחיר התחלתי שעומד על כ – 2,00040 מיליון שקל.

משפט -  קטין באופן תיאורטי: בית המשפט נדרש להחליט על הסכם בעניינו של קטין שעוד לא נולד, וסירב.

 מסעדות ומתכונים – להמתיק לילדים את הימים: בימים אלה בהם מומלץ להישאר בבית עם הילדים, המדור מתגייס ומציע דרכים משעשעות להעביר איתם את הזמן ולהפיג את המתח. מאיר רוזנברג, שף מלון רימונים גלי כנרת, עם שני מתכונים של קינוחים אהובים וקלילים.    

חוקר פרטי– אמא אמא שלי: היא הגיעה לאסיפת הורים, ואז נודעה לה האמת המדאיגה. הבת שלה, רק בת 17, יוצאת עם גבר שמבוגר ממנה ביותר מ – 30 (!) שנה.

מטפלת אלטרנטיבית – ענייני זוטות: קוראים לה אמנם דלקת מעיים, אבל מקורה לא תמיד במעיים. כדי להגיע לריפוי, יש לחפש את שורש הבעיה. הזוטה הלבנה עשתה את העבודה, ובגדול.

בריאות –שומרים על העור: במיוחד לקיץ ולימי השמש, ד"ר מיכל מידן, רופאת עור בכירה המתמחה באסתטיקה ובטיפולי לייזר במרכז לאסתטיקה באיכילוב, מסבירה על תופעות עוריות ודרכי הטיפול בהן.

פילאטיס – קחי טבעת: על עולם הכושר שאימץ את טבעת הפילאטיס הנוחה והיעילה, ומה בדיוק תורמות לנו הקיטניות? ענת מסבירה, וכדאי לקרוא ולאמץ.  

ספורט- שקיעה נוגה (3): מצב קבוצות הכדורגל באזור נמצא בהתדרדרות מתמדת כבר כמה שנים. סידרת הכתבות ב"ספורט השקמה" מנסה למצוא את הסיבות, והפעם: האוהדים שאינם. הנחמה: זו צרת רבים. כתבה שלישית בסדרה.  

 

פרסום מודעות | פלאיירים | הפצה | שילוט לעסק ולרכב | קטלוגים | עיצוב לוגו | מיתוג מוצרים | דיוור ישיר | אינסרטים | כרטיסי ביקור | ניירת משרדית | רול אפ | מדבקות | חוברות וספרים | עלונים וכרזות | הדפסת משי | הדפסות על מוצרים | תוויות וטיקטים | כתבות תדמית ועוד ...
ראשונים-גם-באונליין חולון ראשונים-גם-באונליין ראשון לציון ראשונים-גם-באונליין בת ים ראשונים-גם-באונליין אפליקציה