עיתון השקמהחזרה לאתר
ארכיון עיתוני המערכת > ראשון לציון מערב >

ראשון לציון מערב גיליון 1440 - 22.10.2014

חדשות השבוע בעיתון השקמה

כרם הענבים על שם בניה

הדמעות זלגו בלי הרף. בטקס מרגש נקרא כרם ענבים בנווה ירק בשרון על שמו של חלל 'צוק איתן' בן העיר חולון, בניה רובל ז"ל. מערכת "השקמה" שדיווחה על הרעיון המקורי, ליוותה גם את הביצוע שהתקיים בטקס מרגש.

לי, כל גל

בקבוצת הכדורסל הפועל יונט חולון, הנציחו את  חלל מבצע "צוק איתן" וכדורסלן הנוער של הקבוצה, גל בסון ז"ל, בקריאת קבוצת נוער על שמו. רותי אנזל, מנהלת תיכון קריית שרת בו למד, מספרת בטור אישי מיוחד ל"השקמה" על החוויה, הצער, העצב – וגם על הגאווה. 

אין רגע דל

ימי החגים לא עושים שום רושם על העבריינים באשר הם. אירועי הפלילים לא פוחתים, ולהיפך אפילו. הנה מקבץ מהשבוע החולף.

לילה עם כוכב

היחצ"ן בן טגורי מספר למערכת "השקמה" שהמראה היפה ביותר בעיניו הוא חיוך מאוזן לאוזן. של מי? שלכם. אז צאו לבלות.

והיית אך שמח!

קבלת פנים חגיגית בסוכת ראש העיר, מופעי זמר, שירה בציבור במסגרת סדרת הזמר "שרים בכיכר", הקפות שמחת תורה ועוד אירועים רבים. כל אלה ציפו לרבים מתושבי חולון שחגגו בסוכות ובשמחת תורה באירועים בעיר. מערכת "השקמה" נותנת לתמונות "לדבר".

"הזרוע הביצועית האמיתית של ישראל"

מאות סגני וממלאי מקום ראשי רשויות מכל רחבי הארץ השתתפו בכנס פורום הסגנים, בראשו עומד כבר שבע שנים אורי בוסקילה, שמסכם: "או חדורי מוטיבציה לפעול למען הציבור".

יעניקו סיוע

החברה לבידור ובילוי חולון תקבל כ – 750 אלף שקלים ממשרד התשתיות ומשרד הכלכלה, כסיוע במימון עלויות החיבור וההסבה לגז טבעי ב"ימית 2000".

בשנה הבאה

יוסף שרפמן חגג 99 שנות מסירות ואהבה למדינה, למשפחתו ולחבריו. נהיה שם בעזרת ה' גם בחגיגות המאה, בשנה הבאה. מאיר הולנדר מדווח.

המטרה: להנגיש את המשטרה לתושב

מרכז שירות חדש לאזרח נחנך במשטרת מרחב איילון. ראש העיר מוטי ששון: "אין סיבה שתושבי עיר גדולה כמו חולון, יאלצו לנסוע לעיר אחרת כדי לקבל שירותים להם הם נזקקים מהמשטרה".

הסוף ל- אלטע זאכן?

בשורה מבורכת: בעקבות תקנה חדשה של שר התחבורה ישראל כץ, העגלונים (אלטע זאכן) הרתומים לבעלי חיים – יורדים מהכביש.

להיערך מבעוד מועד

המשרד להגנת הסביבה קרא לרשויות המקומיות השוכנות בקרבת חופי הים לנקות את צנרת הניקוז המגיעה אל החוף. המטרה? למנוע את זיהום הים בימי הגשם הראשונים.

מגלים בגרות

משרד החינוך פרסם את רשימת שיעור הזכאים לבגרות לפי ישובים לשנת הלימודים תשע"ג. מי על ובכמה? כל הנתונים, בכתבה שלפניכם.

תעשו להם "לייק"

תוכנית ייחודית בשם "מחשבים עד הבית", תשתלב בבתי הספר התיכוניים בעיר. במסגרתה – תלמידים ילמדו ניצולי שואה את יישומי המחשב והאינטרנט.

ותנו כבוד לתורה

אלפי תושבי העיר ומבקרים מחוצה לה, הגיעו לאירועי סוכות בטיילת בת ים., שכללו ערבי שירה בציבור, אירועים לילדים, הרצאות, סיורים ומפגשים.

הפקק של אביטל

גאווה מקומית: אביטל שמעילוב מבית הספר יד מרדכי, זכתה בתוכנית "המיזם". "זה כיף ומחמיא לזכות", היא מסכמת.

גשם גשם בא

מתכוננים לחורף: צוותי העירייה מבצעים עבודות תחזוקה, שדרוג וחיזוק תשתיות ברחבי העיר לקראת החורף. המטרה: מניעת מפגעים והצפות.

"מסכנת את הבריאות שלנו"

תושבים בקריית גנים מתלוננים נגד אנטנה סלולארית שניצבת כבר שנתיים על גג אחד הבניינים בשכונה. הבאנו גם את תגובת העירייה ופורום החברות הסלולאריות.

הנאה צרופה לכל בני המשפחה

מאות אלפים השתתפו בימי חול המועד בפסטיבל ראשון לציון באמפיפארק החדש במערב העיר. הם נהנו משלל הופעות, בניהם של חברי להקת כוורת, יהודה פוליקר, עברי לידר, יואב יצחק, אבנר גדסי. וכן, גם לקטנטנים לא היה משעמם עם פסטיבל ייעודי לילדים. התמונות מספרות הכל.

הקש על החמש

העירייה פנתה למשרד הפנים וקיבלה את האישור המיוחל להורדת שני אחוזים נוספים (ובסך הכל הורדה של עשרה אחוזים בחמש השנים האחרונות) בגובה הארנונה. ראש העיר, דב צור: "הבטחתי וקיימתי".

 

 

ותנו כבוד לתורה

ההקפות השניות המסורתיות שנערכות מידי שנה במוצאי שמחת תורה: אלפים מתושבי העיר השתתפו באירועים השכונתיים.

מדורי השבוע במקומון השקמה

שולחן עורך–  לעצור את זה ומיד! כבר כמה שנים שמצב הביטחון האישי ברחובות חולון, בת ים וראשון לציון, לא נעים. תושבים חוששים, ויש ממה: מקרי פשיעה חמורים לא מעטים כבר פגעו גם בתמימים.

תושב השבוע – מבצע יונתן: תושב השבוע של "השקמה", יונתן פרנקל, מראשון לציון, שרוצה לגרום לכם לחשוב בצורה "מופרעת" ויצירתית.

תושב השבוע – אמא של שלי: גלית צור, תושבת השבוע של "השקמה" היא אמא גאה לשלי החיילת, שרוצה תמיד ללכת רק קדימה וישר!

מורה השבוע –  זרח כוכבה: כבר בגיל 23 ניהלה פזית נייבידל בית ספר, ונבחרה כמנהלת הצעירה בארץ. זו מורת השבוע של השקמה".

מגזין – מודיעין מציל חיים:קצין המודיעין של חטיבת גבעתי רס"ן א', בילה לילות כימים בנחישות אין קץ במטרה אחת – להפוך את הפעילות המבצעית ברצועת עזה במהלך מבצע 'צוק איתן' – לטובה ולחכמה ביותר. בראיון מיוחד לכתבת "השקמה", הוא מספר על תפקידו, ומודה: "כאשר מפקדי הגדודים יצאו מהלחימה, טפחו על השכם ואמרו שהצלנו לוחמים – זה היה הכי מספק שאפשר".

נדל"ן – קנייה בהטבה: גינדי אחזקות משיקה את "גינדי גרדנס" במרום ראשון בראשון לציון. החברה תציע את 55 הדירות הראשונות במחירי פריסייל.  

פרשת השבוע – המרחב המוגן: נח דבק בתורה והציל את משפחתו ואת חיית הארץ מפני המבול הנורא. תובנות שמתאימות גם לנו.

לידה-   בחצי היום: אחרי עשר דקות בחדר הלידה, ליליה יילדה את לידיה – בקלות ובמהירות.    

תרבות – תאונת העבודה של "לוסי": יש סרטים שאתה לא הולך כדי לראות את הסיפור שמספרים לך, אלא כדי לראות איך מספרים לך את הסיפור. "לוסי" הוא אחד מהם.

משפט – אנחנו נשארים בארץ, בטעות: צו עיכוב היציאה מהארץ בוטל, במשטרת הגבולות לא עודכנו ובית המשפט קבע: גם לנוסעת יש אחריות.

 

 

פרסום מודעות | פלאיירים | הפצה | שילוט לעסק ולרכב | קטלוגים | עיצוב לוגו | מיתוג מוצרים | דיוור ישיר | אינסרטים | כרטיסי ביקור | ניירת משרדית | רול אפ | מדבקות | חוברות וספרים | עלונים וכרזות | הדפסת משי | הדפסות על מוצרים | תוויות וטיקטים | כתבות תדמית ועוד ...
ראשונים-גם-באונליין חולון ראשונים-גם-באונליין ראשון לציון ראשונים-גם-באונליין בת ים ראשונים-גם-באונליין אפליקציה