עיתון השקמהחזרה לאתר
ארכיון עיתוני המערכת > ראשון לציון מערב >

ראשון לציון מערב גיליון 1410 - 12.03.2014


חדשות השבוע בעיתון השקמה

אם יש גן עדן

עדן פז, בת 20 מאזור, הסבה ליישוב שלה גאווה רבה – כאשר התמודדה בתחרות "מלכת היופי של ישראל". "בכלל לא התכוונתי להשתתף בתחרות", היא מצטנעת.

אש בכיכר

שריפה גדולה בחנות בכיכר ויצמן, גרמה לשישה נפגעים בנפש ולנזק רב. גם לחנויות שליד, וגם לדירות שמעל. נסיבות פרוץ השריפה, עדיין נבדקות.

מי מרחם על ילדי הגן?

הורים לילדי "גן חופית", מתלוננים: "עימות שקיים בין צוות הגן לבין צוות הצהרון הפועל במקום – פוגע בילדינו. מבקשים מהגורמים האמונים לפתור את העניין". תגובת העירייה ורשת קהילה ופנאי: "היו חילוקי דעות, אבל הם נפתרו. בכל מקרה – הילדים לא נפגעו".

שוטרים למען הקהילה

לא רק מטפלים בפשע ובביטחון הציבור. השוטרים הוכיחו שהם יודעים להירתם לפעילות קהילתית תורמת ומרגשת.

גם המכונית רוצה בית

תושבי רחוב אילת, מתלוננים: " באזור יש מצוקת חנייה קשה. סטודנטים של מכללת תלפיות תופסים את מקומות החנייה. אי אפשר להמשיך כך".

הצביעו ברגליים

סיכום אירועי פסטיבל אישה בתיאטרון חולון: היה הכי מוצלח שאפשר לתאר.

תלמידים יוצרים בטיחות בדרכים

פעילות חינוכית ויצירתית: תלמידים מבתי ספר בראשון לציון, חולון, אזור ובאר יעקב השתתפו בתחרות כרזות ארצית של עמותת 'אור ירוק'.

זה הקול בשבילכם

פסטיבל זמר יתקיים גם השנה, ובמרכזו: הענקת פרסי מפעל חיים לנורית הירש וליעקב רוטבליט.

לא גדול, אלא גרנד!

תחרות ה"גרנד פרי" הבינלאומית בהתעמלות אמנותית תתקיים בהיכל הספורט "קציר" בחולון בין התאריכים 28-29 במרץ. הכניסה? חופשית!

ושב השקט אל כנו

בשורה לתושבי חולון והסביבה: הופסקו הנחיתות מעל חולון. מעתה – המטוסים ינמיכו טוס מעל תל אביב ורמת גן.

קרנבל פורים על הקרח?!

כן, זה בדיוק מה שמתוכנן לכם בהיכל ההחלקה  על הקרח בחולון.  קרנבל חגיגי משישי עד שני.

חוק זה חוק!

הצעת החוק להעלאת אחוז החסימה בבחירות לרשויות המקומיות, אושרה בוועדת השרים לענייני חקיקה. ח"כ פרנקל: "המטרה: להגדיל את היציבות השלטונית בעיריות".

באוהלה של תורה

בטקס חגיגי במעמד הרבנים הראשיים לישראל, הוענקו מלגות לכותבי חיבורים תורניים מצטיינים בחולון.

כל פולש בא יומו (3)

רשות מקרקעי ישראל ממשיכה להילחם בתופעת הפלישה לקרקעות: פונו פולשים שניסו להשתלט על מגרש בבעלות המדינה באזור.

צליל מיתר שמתנגן

אתם מכירים אותו בעיקר כמי שעומד מאחורי הלהיטים הגדולים הבונים את פסקול חיינו ב -13 השנים האחרונות. ירון כהן , האיש שמגדיר את עצמו דרך המוסיקה, בראיון אישי על מוסיקה, ריאליטי, אהבה לבישול והתוכניות לעתיד. הכל כמובן, בעזרת ה'.

מי הזיז את הגינה שלי?

תושבי רחוב אוסקר שינדלר, מתלוננים: "הגינה הציבורית היחידה באזור, נהרסה ועומדת שוממת בעקבות החלטת העירייה לבנות במקום כיתות גן. מבקשים לשקול מחדש את ההחלטה".

"שומרים על בת ים נקייה", האמנם?

תושבי רחוב קדושי קהיר, שוב מתלוננים: " הרחוב, שנחשב לאחד היפים בבת ים, הפך להיות אחד המלוכלכים והמוזנחים". העירייה: " "הרחוב מנוקה שלוש פעמים בשבוע".

נעים מאוד: יוסי בכר

העובדה: יוסי בכר הוא ראש העיר של בת ים. המציאות: רבים מתושבי העיר בכלל לא מכירים אותו. ואנו? עשינו מעשה: כתבת "השקמה" נפגשה עם בכר לראיון אישי.

יעבור מתיחת פנים

המרכז המסחרי בת ימון יעבור שדרוג ופיתוח רציניים. המטרה: להפוך אותו לאחד ממתחמי המסחר התעסוקה והמגורים, הבולטים בבת ים.

ודר ילד עם כלב? ממש לא!

תושבים מתלוננים: "בשדרות העצמאות מתוכננת לקום גינת כלבים, ליד גינת שעשועים לילדים. זה עלול מלסכן את ילדינו. יש להעביר את גינת הכלבים למיקום אחר".

כאן חונים בכיף?

תושבים טוענים: "עקב מחסור בחניות, ראש העיר אפשר חנייה באדום – לבן ברחבי העיר בשעות מסוימות. נא הבהירו: באילו שעות והיכן בדיוק?

 

מצטיין בחינוך סביבתי

בית הספר שרת הוא אחד מחמשת בתי הספר הירוקים המובילים בישראל.

הגביע שוב שלנו!

בפעם השנייה ברציפות ובפעם ה -11 בתולדותיה: מכבי ראשון לציון זכתה בגביע המדינה אחרי ניצחון מרשים על מכבי תל אביב, הקבוצה הטובה הכדוריד הישראלי העונה. 

תחפושות כבר הכנתם?

מסיבת הרחוב המוצלחת מפורים של השנה שעברה חוזרת גם השנה לראשון לציון, עם שלל הופעות וכוכבים. מלכת הילדים רינת גבאי, משה דץ והכבשה שושנה יחכו לילדים בשלוש במות שונות.

קבלו אותה!

היא אמנם רק בת 14, אבל לינוי אשרם מראשון לציון כבר סופרת כמה הישגים מרשימים בהתעמלות האמנותית, כולל מקום ראשון באליפות ישראל לשנת 2012. וזוהי רק ההתחלה.

גינה לי חביבה

עוד פינות ירוקות בעיר: הושלמה הקמת ארבע גינות ציבוריות חדשות, בעלות כוללת של חמישה מיליון שקלים.

התשמע קולי?

נשות מייסדי ראשון לציון עלו עם בעליהן מרצון או מאונס, וקולה של האישה לא נשמע בקשר לדעותיה, מחשבותיה ורגשותיה. מינדל איזנבנד דווקא הביעה את דעתה ובצורה נחרצת.

שמחה גדולה הלילה

שמחה משולשת הייתה ב – 27 במרץ 1927 בראשון לציון: פתיחת בית התיאטרון והראינוע "נעמן", ערב חג פורים וגם (סוף סוף) – חיבור לחשמל.

קפץ אל מותו

השוטרים שמעו צעקות, חששו מפגיעה בחיי אדם ופרצו לדירה. גבר בן 35 קפץ מהקומה הרביעית אל מותו.

מדורי השבוע במקומון השקמה

דעה אישית – ראוי לכל ציון: את העמוד הפותח של "השקמה" השבוע, החלטתי להקדיש למעשה טוב בולט. זה קרה בחולון, אבל זה קורה בכל עיר אחרת. לקרוא ולהינות.   

פורים – מסיכות, רעשנים וטיפים בטיחותיים: פורים אוטוטו מגיע, ויחד עם השמחה וההתרגשות חובה להקפיד על הוראו7ת בטיחות קפדניות. מכון התקנים הישראלי במקבץ טיפים שמיועדים לשמירה על בטיחות הילדים בחג הפורים, ואתם ההורים – אל תקלו ראש!

נדל"ן – משדרגים את איכות החיים: דירות של כ – 45 מ"ר יוגדלו ל כ- 70 מ"ר וייהנו גם ממרפסות שמש. עוד פרויקט של תמ"א 38 יוצא לדרך בבת ים.

פרשת השבוע -  : הכל זה מלמעלה: שום דבר אינו מקרי, ושרשרת המקרים שקרו בפורים – רק מוכיחה זאת. פרשת 'צו', חג הפורים.

לידה – שתי אחיות לי: שתי האחיות, מעיין וצליל, ילדו בהפרש של פחות מיומיים אחת מהשנייה.  

משפט -  תענית דיבור: הישמרו בלשונכם. פגיעה בזולת עלולה לעלות לכם ביוקר, מאוד ביוקר. וגם בלי הוכחת נזק.

מסעדות – נגיעות קטנות בלב, ובשתי מילים: דים סאם. הטרנד החדש של מזון קל, בריא ואיכותי משתלט על החיך של רבים מאיתנו, ובצדק.

אוכל – הלא רק פעם בשנה: לקראת פורים, המדור מגיש שני מתכונים לאוזני המן. במה למלא? בכל מה שעולה על דעתכם. (צילומים אסף לוי).

מטפלת אלטרנטיבית – מחכים לחסידה: בשביל להיכנס להריון צריך מוכנות נפשית. לחצים מהסביבה רק מפריעים. השקט הנפשי והרגיעה יביאו תוצאות טובות.

פילאטיס – הכל זה מלמטה: אנו דורכים עליהן, נשענים עליהן, קופצים ומעייפים אותן כל הזמן. תנו מעט תשומת לב לכפות הרגליים, וראו מה תרגול פילאטיס יעיל יכול לחולל להן.

 

 

פרסום מודעות | פלאיירים | הפצה | שילוט לעסק ולרכב | קטלוגים | עיצוב לוגו | מיתוג מוצרים | דיוור ישיר | אינסרטים | כרטיסי ביקור | ניירת משרדית | רול אפ | מדבקות | חוברות וספרים | עלונים וכרזות | הדפסת משי | הדפסות על מוצרים | תוויות וטיקטים | כתבות תדמית ועוד ...
ראשונים-גם-באונליין חולון ראשונים-גם-באונליין ראשון לציון ראשונים-גם-באונליין בת ים ראשונים-גם-באונליין אפליקציה