עיתון השקמהחזרה לאתר
ארכיון עיתוני המערכת > ראשון לציון מרכז ונס ציונה >

ראשון לציון מרכז, נס ציונה גיליון 1427 - 16.07.2014

חדשות השבוע בעיתון השקמה

כי הגן שלנו סגור

ל – 35 ילדים שרשומים לגן נעמ"ת בקריית שרת, אין מסגרת חינוכית לשנת הלימודים הבאה. הסיבה: סגירת הגן בעקבות מה שמגדירים ההורים "סיבות שונות ומשונות". כל הפרטים וכל התגובות.

מה נסגר אתכם?

בעל תקף את אשתו ההרה, חבורת נערים התנפלה על נער אחר, וצעיר תקף את אימו ואחותו ואיים שיירצח אותן. אירועי פלילים קשים במיוחד השבוע.

כולנו צוק איתן

בין אזעקה לאזעקה, השבועיים האחרונים היו רחוקים מלהיות "שגרתיים" לתושבי חולון כמו לתושבים אחרים. כתבת "השקמה" בסיכום מצב והיערכות העיר בעקבות מבצע "צוק איתן".

מוזנח, לאורך זמן

תושבי העיר, מתלוננים: "ההזנחה באזור קריית הספורט בעיר נמשכת כבר יותר מעשר שנים. ראוי שהמקום ינוקה, יטופל וייראה ייצוגי כפי שכל עיר המכבדת את עצמה משקיעה באצטדיון שלה".

גינה לי חביבה

רכזי ופעילי גינות קהילתיות בעיר סיימו קורס מקצועי במרכז לחינוך סביבתי "תוצרת חירייה". התוצאה? גינה נעימה הפתוחה לקהל הרחב.

כבוד הנשיא

רובכם הכרתם את אהרון נשיא כפוליטיקאי וסגן ראש העיר חולון בעבר. כיום, נשיא הוא בעליה של חברת הנדל"ן "לבנת הזהב", שבונה בין היתר גם בחולון. כתבת "השקמה" על האיש ופועלו.

לא קלה דרכנו

תושבי קריית שרת, מתלוננים: "בעקבות שיפוצים ברחובות השכונה, נוצרו שינויים בתנועה שמקשים עלינו ומשבשים את שגרת החיים שלנו".

משפט שלמה

שלמה שפרן, מהנדס בכיר בתעשייה האווירית, הרצה במועדון רוטרי על מל"טים ומזל"טים.

חיילות, מורות, שומרות

מורות – חיילות הוצבו בגני הילדים העירוניים בחולון, על מנת לסייע לצוותים ולילדים במהלך מבצע "צוק איתן".

 

 

בובה לי חביבה

כמיטב המסורת, יתקיים הפסטיבל הבינלאומי לתיאטרון ולסרטי בובות. 17-26 ביולי במרכז תיאטרון הבובות בחולון.

מעודכן במצב

מפכ"ל המשטרה התארח השבוע בחולון, וקיבל סקירה על היערכות העיר  במבצע "צוק איתן".

על חודו של קול (!)

מועצת העיר נאלצה להתכנס פעמיים כדי לבחור מחדש את ראש העיר בפועל, יוסי בכר. הקרע בין לחיאני לבוסקילה הפך גלוי אבל לחיאני מבהיר: "דלתי נשארה פתוחה בפניו". עוד פרק בפוליטיקה הבת ימית, מערכת "השקמה" מעדכנת.

כולנו צוק איתן

בין אזעקה לאזעקה, השבועיים האחרונים היו רחוקים מלהיות "שגרתיים" לתושבי בת ים כמו לתושבים אחרים. כתבת "השקמה" בסיכום מצב והיערכות העיר בעקבות מבצע "צוק איתן".

לא נפסיק לשיר?

בטח שכן, שוטרי ופקחי השיטור העירוני בבת ים עשו סוף למטרד הרעש שנבע ממסיבות קריוקי בדירה ברחוב עוזיאל בעיר.

בקרוב: "בת ים – עיר ללא הפסקה"?

שר הפנים גדעון סער הודיע כי הוא ימנה ועדה לבדיקת האפשרות לאיחוד בין בת ים ותל אביב.  ראש העיר בת ים בפועל, יוסי בכר: "אנו מברכים על ההחלטה החשובה". ראש העיר תל אביב – יפו, רון חולדאי: "תומך באיחוד רשויות".            

וישנה ההר את פניו

הבנייה במתחם "פארק הים" אושרה סופית: יוסי בכר, ראש העיר בפועל, כבר הורה להתחיל את שלב ב' בפיתוח האזור ואף הקים מנהלת מיוחדת שמטרתה – לייעל את הוצאת ההיתרים באזור.

מוכנים תמיד אנחנו!

מפקד משטרה ראשון לציון סנ"צ יצחק מנשה, מסכם בראיון לכתב "השקמה" את ימי המלחמה הראשונים של מבצע "צוק איתן". טילים מעל בתי התושבים בראשון לציון ונס ציונה.

רק אני והכבאי שלי

דקלה, אמא של אחד מילדי גן "קסם הצבעים" בעיר, מספרת על פעילות סוף השנה בשיתוף לוחמי האש מתחנת הכיבוי במערב העיר.

יש בנו אהבה

סיפורי אהבה אסורים היו חלק מחיי המושבה בשנותיה הראשונות. באחד מהם כיכב פקיד הברון בלוך שלטש את עיניו לאשתו הצרפתייה, היפה והמשועממת של הגנן הראשי קוולן, גס הרוח והשתיין.

 

 

גבירותי ורבותיי: ה – ל – ה – ק - ה

להקת הרוק – פופ "מחליפי הפנים" מראשון לציון משיקה אלבום שלישי, "דרך חדשה". כתבת "השקמה" מראיינת את הסולן, ליאור לייבל, שאומר4: "כולנו מחליפי פנים, מחלק יותר וחלק פחות. זה נמצא בתוכנו".

זהירות, חסר שילוט

עמותת "אור ירוק": מבדיקה שנערכה בראשון לציון נמצא, כי חסר שלט הכוונה לנהגים ביציאה לכביש 4.

העצמה נשית במיטבה

עשרות נשים מכל רחבי הארץ השתתפו בכנס "נשים משמחות", שקיימה ישיבת ההסדר בראשון לציון. היה שמח!

לא כולם מוגנים מטילים

ראש העיר דב צור לסגן שר הביטחון, דני דנון: "בראשון לציון יש כ – 26 אלף תושבים ללא מיגון".

מגזין – לינוי המתוקה: רעם ביום בהיר: בלי כל הודעה מוקדמת, חלתה לינוי כהן בת ה – 11 בסוכרת נעורים. בראיון לכתבת "השקמה", מספרת האם חגית חדוות: "אנחנו משתדלים להראות ללינוי את חצי הכוס המלאה, לשדר אופטימיות וחיוביות".

מדורי השבוע במקומון השקמה

דעה אישית – חיי כלב, בצל הטילים: כתבת "השקמה" דוריס קרונהאוז והבעלים  הגאה של כלב בוקסר גדול ושובב, בתיאור החיים מנקודת מבטו של החבר הטוב ביותר – בצל המלחמה.                                                                                                                                                                                                                                                                                              

פרשת השבוע -  בחלוקה שווה: המלחמה מול המדיינים. הניצחון וחלוקת השלל השווה. פרשת מטות.

לידה-  בשביעי לשביעי: ילנה ילדה את ביתה הבכורה ב – 7.7.14 בחדר לידה מספר 7.

 נדל"ן – מגדל וראשו בשמיים: אושרה תוכנית להקמת מגדל בן 25 קומות לשימושים מעורבים, באזור העסקים המתחדש בבת ים.  

משפט -  החושד בכשרים, משלם: לא מספיק להאשים עובד בגניבה, צריך להוכיח את האשמה. מעסיק אחד הבין זאת בדרך הקשה.

 מסעדות –ונציה, זה כאן, בראשון לציון: מרכז האירועים שיגשים לכם את כל הציפיות,  ויהפוך את האירוע שלכם לחגיגה של ממש. הכל כלול – ובעיקר? השירות שלא תשכחו.   

חוקר פרטי– במילה אחת: תשגיחו! האינטרנט הוא בור שחור שעלול להכניס את הילדים התמימים שלכם לצרות וסכנות. אל תעצמו עיניים. היו ערניים כל הזמן ותשגיחו עליהם ועל מעשיהם מול המחשב.

מטפלת אלטרנטיבית – הו, מליסה: תחושת בטן: מה עושים עם תופעות הלוואי של דלקת במעיים? מוצאים את מקור הבעיה. אורלי מסבירה איך בדיוק.

בריאות – ושיהיה לנו לילה שקט: המצב הביטחוני מדיר שינה מעינכם? אל תאמרו נואש. הדר דגני ששון, מנהלת מותג "טונייט" בחברת "כצט", מעניקה הצעות וטיפים שיהפכו את הלילה שלכם לטוב יותר.

ספורט- שקיעה נוגה (2): קבוצות הכדורגל באזור נמצאות כבר כמה שנים במצב של שקיעה מתמדת. המצב הכלכלי רעוע, סיוע מהעירייה אין כבר, , ומי שלא מוצאת איש עסקים שיממן, קורסת. יעקב שחר או מיץ' גולדהאר יש רק אחד, ובמצב שבו קבוצות בליגת העל לא מוצאות מממן, מה יגידו אזובי הקיר? כתבה שנייה בסדרה.

 

 

פרסום מודעות | פלאיירים | הפצה | שילוט לעסק ולרכב | קטלוגים | עיצוב לוגו | מיתוג מוצרים | דיוור ישיר | אינסרטים | כרטיסי ביקור | ניירת משרדית | רול אפ | מדבקות | חוברות וספרים | עלונים וכרזות | הדפסת משי | הדפסות על מוצרים | תוויות וטיקטים | כתבות תדמית ועוד ...
ראשונים-גם-באונליין חולון ראשונים-גם-באונליין ראשון לציון ראשונים-גם-באונליין בת ים ראשונים-גם-באונליין אפליקציה