עיתון השקמהחזרה לאתר
ארכיון עיתוני המערכת > בת-ים >

בת-ים גיליון 1423 - 18.06.2014

חדשות השבוע בעיתון השקמה

הולכים ומסתכנים

מתנדבי עמותת "אור ירוק" יצאו לבדוק האם ישנם מפגעי בטיחות בערים ראשון לציון וחולון אשר מסכנים את הולכי הרגל. הממצאים – בכתבה שלפניכם.

שתי אחיות לי

במקרה כזה – קשה להאמין שהשוטרים נתקלו. שתי אחיות בנות 13 ו – 11 רבו בניהן, והריב הגיע לאיומי דקירה וחבלות. וזה רק אחד מאירועי הפלילים השבוע באזור.

"מתוך תחושה של שליחות"

רס"ן גלעד כהן מחולון, קצין אג"ם בחטיבה הדרומית, קיבל אות הצטיינות ממפקד פיקוד דרום ובקרוב יועלה לדרגת סא"ל. בראיון לכתבת "השקמה", הוא מבהיר: " מוטלת עליי אחריות גדולה ויש לי תחושת שליחות".

ראשונים תמיד אנחנו

"ליגת הכוכבים", ליגת הכדורסל לבתי ספר יסודיים בחסות "השקמה", הסתיימה בצמד משחקי הגמר. הזוכים: נבחרת שז"ר (בנות) ונבחרת שרת (בנים). ביציעים: מאות צופים ואווירה נהדרת.

לי, כל גל

התמדה, הקרבה, ואמונה עצמית גבוהה. אלו הן רק חלק מאותן תכונות שמדרבנות את גל ברדה, רוכב האופנועים המקצועי, להצליח בתחום התחרותי של הספורט המוטורי. "הפחד תמיד נמצא באוויר", הוא מודה.

השוטרת המחופשת לכדה את החשוד

חשיפת "השקמה": במשטרה מקווים שתושב השטחים שנעצר בסוף השבוע כחשוד בביצוע מעשים מגונים, הוא זה שמטריד צעירות בבת ים ובחולון בשבועות האחרונים.

בואי גלי לי

פורום נשות העסקים של חולון, בפעילות מתמדת: המפגש השני כבר התקיים. להתראות בפעם השלישית.

הלו, זה חידון?

משחקי "חפש את המטמון" ו"חידון חולון" נערכו לראשונה באמצעות טלפונים סלולאריים. התלמידים נהנו מאוד.

ביקור התזמורת

גאוות מערכת החינוך בחולון: הרכבי תלמידים מנגנים, הוקמו בבתי  הספר בן צבי ושמיר. ההורים? גאים מאוד.

 

עכשיו, תשמעו אותנו

בעלי משאיות תושבי העיר, מגיבים לכתבה "שטח הפקר" שפורסמה באחרונה  ב"השקמה": "כתוצאה ממצוקת חנייה, אנו נאלצים לחנות בשטח החול מול הבניינים ברחוב דליה. החניון המיועד ברחוב נפחא לא פתוח, ואין לנו היכן לחנות". וגם לעירייה יש מה לומר בנושא.

שחייה, אבל לא נעימה

תלונות: "בבריכה העירונית בעמידר יש ליקויים שדורשים טיפול: מלתחות אפורות, מיושנות ודולפות. באזור מסתובבות חולדות ומזיקים". העירייה: "נפעל לטיפול במפגעים".

בין שני חופים

חשיפת כתב "השקמה": מכת גניבות בחופי הים בראשון לציון. השיטה: גונבים בראשון לציון, ובורחים רגלית צפונה, לעבר חופי בת ים. השוטרים? נאלצים לנסוע בניידת – ומאבדים זמן.

חדש חדיש ומחודש

אושרה תוכנית להתחדשות עירונית ברחוב רוטשילד: ייהרס מבנה בן 24 יחידות דיור, ובמקומו ייבנה מגדל בן 31 קומות עם 104 דירות.

גינה לי חביבה

התוכנית מנהיגות חקלאית  מעצימה החלה לפעול בבית הספר הנשיא. התלמידים שותלים ומטפחים גינה משלהם.

וישנה ההר את פניו

הבנייה במתחם "פארק הים" אושרה סופית: יוסי בכר, ראש העיר בפועל, כבר הורה להתחיל את שלב ב' בפיתוח האזור ואף הקים מנהלת מיוחדת שמטרתה – לייעל את הוצאת ההיתרים באזור.

את המנגינה הזו

מרכז מוסיקלי חדש נחנך בשכונת עמידר, אליו מגיעים ילדים ובני נוער רבים – ללמוד לנגן במגוון כלים.

כבוד הנשיא

עם בחירתו של רובי ריבלין לנשיאה העשירי של מדינת ישראל, חיפשנו מישהו מהאזור שקרוב אליו במיוחד ויברך אותו. אורי בוסקילה, שמח להירתם למשימה.

בית ספר גם בחופש הגדול

מנתוני משרד החינוך: כ – 3,500 תלמידים נרשמו עד כה ל"בתי הספר של החופש הגדול – קיץ של ידידות" בערים חולון ובת ים.

בין פרחי הגן

החלה בניית 12 גני ילדים חדשים ברחבי העיר. הם ייפתחו בתחילת השנה הבאה.

זהירות, חסר שילוט

עמותת "אור ירוק": מבדיקה שנערכה בראשון לציון נמצא, כי חסר שלט הכוונה לנהגים ביציאה לכביש 4.

 

"בזיעת אפיך תאכל לחם"

המתיישבים הראשונים במושבה הרגישו על בשרם את משמעות הקללה הזו. עד שהגיע הלחם על שולחנם, הם טרחו ועמלו רבות. ליפשה סגל חוותה את התהליך כילדה, בתחילת המאה ה – 20.

והגביע? הוא שלנו!

קבוצת הילדים מכבי אידן ראשון לציון בכדוריד, זכתה בגביע המדינה אחרי ניצחון על דימונה, 28:38. היעד הקרוב: זכייה באליפות, לא פחות.

כוננות על ארבע

אם מאמצים – לא נוטשים, גם לא בקיץ. בשירות הווטרינרי העירוני נערכים לימי הקיץ, שבמהלכם ניכרת עלייה במספר הכלבים שננטשים וחיד עימה – ירידה במספר האימוצים.

מחפשים את שביל הזהב

מבצע לאכיפת חוק העזר העירוני בדבר איסור רעש, ברחוב רוטשילד. האם בעלי העסקים נשמעים לחוק?

לילות שקטים, גם בחופשת הקיץ

החברה לביטחון וסדר ציבורי בשיתוף פעולה מלא עם משטרת ראשון לציון – בהיערכות לחופשת הקיץ.

מגזין

הפנים היפות של ד"ר אירנה

"כשתתחילי לקבל את המחמאות, תביני ש כ-ו-ל-ם מבחינים בתוצאות": זה המוטו של ד"ר אירנה קרופניק, מומחית אסתטיקה רפואית, שאת מרפאותיה פוקדות בין השאר גם משתתפות תוכניות ריאליטי כמו "מעושרות 3" ומפורסמות נוספות. כתבת "השקמה" בראיון מיוחד עם הרופאה שתשיב לכן את הזוהר והיופי.

כובעים בכל מיני צבעים

לכובע שלי שלוש סיבות: למה להסתפק בכובע גרב פשוט כשאפשר לחבוש כובע שהוא לא רק פרקטי, אלא גם עם אופי והומור? כתבת "השקמה" בראיון עם עינב יצחק, מעצבת הכובעים הצעירה מחולון, שאומרת: "לראות חיוך גדול של ילד או מבוגר, בהחלט נותן סיפוק כמעצבת ויוצרת". חובה להדגיש: רבים מהכובעים שעינב יוצרת, נתרמים לחולי סרטן בסיוע חברת 'א.ד.י בר טכנולוגיות בע"מ'.

מדורי השבוע במקומון השקמה

דעה אישית – "הרעם נוקש בדלת": תערוכה אמנותית לזכרם של חללי מלחמת יום הכיפורים תפתח מחר, חמישי,בבית יד לבנים בבת ים. יורם אלפר, אב שכול, מתאר את התחושות.  

לידה-   שבוע טוב!  אחרי כמעט 11 שעות בחדר הלידה, ילדה רחל בן, אח לבלן בת השש וחצי.   

משפט -  שער הרחמים: המקרה של הכלב שנשך תינוקת, הגיע עד בית המשפט העליון.

פרשת השבוע -  מודל לחיקוי: חשיבותה של הזריזות, שנלמדת מפריחת השקד: הפריחה המהירה ביותר בטבע. פרשת קרח.

חוקר פרטי– נקמתה של האם הנעלבת: לפעמים לא כדאי לומר מילים שלכם אולי נראות רגילות ומתוך כוונה טובה, אבל לשומע הן נשמעות איומות והוא נעלב ומחליט לפעול. סיפורה של נקמה טעימה.

בריאות – תאונות שניתן למנוע מראש: הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים מציגה נתון מדאיג: מתחילת השנה נהרגו במה שמכונה "תאונות חצר" ארבעה פעוטות.  זאת, בהשוואה לפעוט אחד שנהרג בתקופה המקבילה אשתקד.  

פילאטיס – לוקחים כדורים: והשבוע ענת מציגה את כדור האובר רול ואת יתרונותיה הבריאותיים של העגבנייה.  

נדל"ן – הכן ביתך לקיץ: חשוב להכין את הבית גם לימים החמים של הקיץ. ערן סיב, יו"ר התאחדות קבלני השיפוצים, משתף את קוראי "השקמה" בעצות מועילות וישימות.

מסעדות – אסיה, אבל בחולון: רשת המסעדות האסייאתיות "דיבר", השיקה את הסניף החדש במרכז עזריאלי בחולון. ההשקעה: שלושה מיליון שקל. זהו הסניף ה- 12 של הרשת האסייאתית.  

 

פרסום מודעות | פלאיירים | הפצה | שילוט לעסק ולרכב | קטלוגים | עיצוב לוגו | מיתוג מוצרים | דיוור ישיר | אינסרטים | כרטיסי ביקור | ניירת משרדית | רול אפ | מדבקות | חוברות וספרים | עלונים וכרזות | הדפסת משי | הדפסות על מוצרים | תוויות וטיקטים | כתבות תדמית ועוד ...
ראשונים-גם-באונליין חולון ראשונים-גם-באונליין ראשון לציון ראשונים-גם-באונליין בת ים ראשונים-גם-באונליין אפליקציה