עיתון השקמהחזרה לאתר
ארכיון עיתוני המערכת > בת-ים >

בת-ים גיליון 1405 - 05.02.2014


חדשות השבוע בעיתון השקמה

ככה זה כשיש שניים

יצא לדרך כוח שיטור עירוני, המשלב בין שוטרי משטרת חולון ופקחי העירייה. הם יפעלו בצוותא במטרה לשפר את איכות החיים ולהעלות את תחושת הביטחון אצל התושבים.

רגע, מה עם הדוגמה האישית?

מערך השיטור המשולב אמנם הושק בחגיגיות, אבל על המדרכה וברחבת המדיטק – חנו ניידות, בניגוד לחוק. תושבים רבים שפנו למערכת, זועמים. העירייה והמשטרה מסבירות.

סוף שבוע חם במיוחד

לא ברור למה, אבל סיכום אירועי הפלילים באזור מצביע על לא מעט שריפות בסוף השבוע. חוץ מזה, היו כמובן אירועים נוספים.

"לא יכולים לעמוד בעלות הזו"

גמלאי העיר מתלוננים: "לא יכולים לעמוד בהעלאה של 30 אחוזים בדמי החבר במועדוניות". הנהלת רשת קהילה ופנאי: "הייקור אכן מכביד עליהם. הורדנו אותו".

את המנגינה הזו

נכון: אי אפשר להפסיק. תזמורת בית הספר בן צבי הופיעה הרשימה וגררה מחמאות ותשואות בכנס של משרד החינוך.

כן, הם יכולים!

עמותת "כן אנחנו יכולים" מזמינה אתכם לערב התרמה, שייערך ב- 9 בפברואר באשכול הפיס בבת – ים. ההכנסות, קודש לפעילות העמותה.

כל פולש בא יומו

הצדק נעשה: קבלן שפלש לאדמות מדינה בחולון במטרה לאחסן שם את ציודו, נאלץ להתפנות בעקבות פעולות אכיפה נמרצות של פקחי רשות מקרקעי ישראל.

חוגרים ומצילים חיים

עמותת "אור ירוק" ערכה תצפיות במטרה לאמוד את שיעור חגירת חגורות הבטיחות. הנתונים? מדאיגים.

חפשו את התיבה

תושבי שכונת ח' – 300: "בכל השכונה אין ולו תיבת דואר אדומה אחת. לצורך שליחת מעטפה, יש לנסוע עד לסניף שנמצא ברחוב ההסתדרות. מבקשים שיוצבו תיבות ושיוקם סניף דואר, לרווחת התושבים".

 

 

חכם מימון

בית הספר הממלכתי – דתי מימון באזור, זכה בפרס משרד החינוך על הישגיו בקידום יעדי החינוך ממלכתי – דתי ובחינוך ערכי ייחודי.

שוטף פלוס 90

עיריית חולון ערכה באחרונה ערב הצדעה לעשרות ניצולי שואה תושבי העיר, שהגיעו לגיל 90+. היה מרגש!

ששון, בשמחה

תחילת הסוף לדרמה הפוליטית של שלושת החודשים האחרונים בעיר: ששון אליהו כנראה יהיה בקרוב ראש העיר החדש * שלומי לחיאני יעביר לו את רשות העיר – אם יושעה * ההישג הדרמטי של הליכוד וש"ס: יקבלו את ראשות העיר, ועוד שלושה (!) סגנים * המאוכזבים: מקורבי לחיאני, שנותרו כרגע ללא תפקידים * עידן חדש מתחיל * מערכת "השקמה" ממשיכה לעדכן.

הדרמה הפוליטית,שלב אחר שלב

שלומי לחיאני הבין שהדד – ליין מתקרב * הפילוג בגוש החוסם החל * ששון אליהו רצה קואליציה רחבה * אירנה גנין עזבה בזעם * אלי יריב התעקש על "רשימת ה- 13 * מערכת "השקמה" מגלה לכם ה- כ- ל: כך התנהלו הדברים מאחורי הקלעים עד לחתימת ההסכם וישיבת המינויים בליל שני השבוע.

כביש מסוכן

תושבי רחוב אלי כהן, מתלוננים: "הכביש בכניסה לסמטת מצדה, מלא בורות ושקעים הגורמים נזקים לרכבים ומהווים סיכון חיים בעת הנסיעה ".

לי, כל גל

"הגל שלי", תוכנית המיועדת לקידום נוער באמצעות גלישת גלים, החלה לפעול בבת ים. החניכים לומדים להתמודד עם אתגרי החיים, באמצעות גלישת גלים. רוצים להצטרף? כל הפרטים, בכתבה שלפניכם.

ההר הירוק כל ימות השנה

רשות מקרקעי ישראל תשקם את "הר הזבל" בדרום העיר בעלות של שלושה מיליון שקלים. המטרה: להקים פארק טבע עירוני, שיתפרש על פני 240 דונם.

יחד, כל הדרך

כוח שיטור עירוני המשלב שוטרי משטרת ישראל ופקחי עירייה, החל לפעול בעיר. המטרה: לשפר את איכות החיים ולהעלות את תחושת הביטחון אצל התושבים.

כמו ילדים רגילים

פרויקט חדש לילדי עמותת "ניצני ראשון" – "האחר ואני": תלמידי בית הספר נחשפים לצרכי הילדים הנכים, ולומדים מקרוב את מהות חיי הנכה בקהילה.

מתכוננים מבעוד מועד

החברה לביטחון בשיתוף פעולה הדוק עם המשטרה, מעלים הילוך בהתמודדות עם התקופה שלפני פורים: מאבק עד חורמה בתופעת הנפצים והחזיזים.

 

יותר בנייה ציבורית, פחות למגורים

נתוני הלמ"ס ל – 2012 בעיר: ירידה בהתחלות בנייה למגורים, לעומת עלייה דרמטית בבנייה ציבורית ב – 17 השנים האחרונות.

האוטו שלנו נוסע רחוק

אמצעי התחבורה בהם השתמשו התושבים בשנות ה- 80 של המאה ה- 19, היו בעיקר סוסים וחמורים, רתומים לעגלות פשוטות. ואז, הופיע בארץ רכב שהיה מקובל באירופה לנסיעות למרחקים גדולים – הדיליז'נס.

גם לרקסי מגיע בית

השירות הווטרינרי העירוני: כ – 200 כלבים וחתולים אומצו רק בשנה האחרונה, מה שמצביע על עלייה של כ -20 אחוזים באימוצים משנים קודמות.

ירוקה, וממש לא מקנאה

תערוכת "קלינטק" 2014 הבינלאומית, קבעה: ראשון לציון היא אחת מעשר הרשויות הירוקות בישראל.

מאכערים? לא בעירנו!

אגף רישוי עסקים נוקט יד קשה נגד בתי עסק שמפרים את תנאי הרישיונות שבידם.

מדורי השבוע במקומון השקמה

דעה אישית -   ואולי אם לא היינו חותמים, שחר היה חי?! אתמול מלאו 17 שנים לאסון המסוקים. העיתונאי אריה רוזנברג, ששכל את בנו שחר באסון, בטור מיוחד ל"השקמה".

נדל"ן – עובדה: דירות יד שנייה, במחיר של דירה חדשה. כן, קראתם נכון ומה שכתוב בכותרת, ממש לא טעות. רבים ממהרים לקנות דירה מיד שנייה – כי הם רוצים לחסוך לא מעט כסף. מדור הנדל"ן של "השקמה" מספר לכם שלא תמיד זה נכון, ואולי – במרבית המקרים, זה בכלל לא נכון. אז לקרוא, ומכאן – שכל אחד יעשה את השיקולים שלו.

אוכל -  פלפלים בכל מיני צבעים: מי לא אוהב אותם? פלפלים ממולאים. הפעם, משהו ייחודי: מתכון לפלפלים ממולאים, אפויים. תום פרנץ 'סוגת', צילום: מיכאל גלעדי.  

פרשת השבוע -  : והיית אך שמח: "מצווה גדולה להיות בשמחה" הכפילות של חודש אדר מעניקה לנו 59 ימים לשמוח.  

לידה – שלושה דורות בחדר הלידה: אצל מוריה כחלון, אבא היא והבן הדנדש, נולדו באסף הרופא.

מטפלת אלטרנטיבית – לא רוצה לישון: האם שינה סהרורית הינה מחלה או תופעה שניתנת לטיפול? מתברר שהמיורם, צמח ממשפחת השפתניים, עושה את העבודה בהרגעה והענקת חמימות.

משפט -  תחזירו ת'כסף: בית המשפט לטובת התובע בהחזר כספי שכר הלימוד.

פילאטיס – מחממים מנועים: חשיבות החימום והמתיחות. למה הם טובים ומועילים? ולקינוח: סלט טרי בריא ומשביע.

גנון -  יונתן כבר בגן: אוקיי, כבר רשמנו את היקר לנו מכל לגן, ומה עכשיו? עם תחילת ימי ההרשמה לגנים, מערכת "השקמה" בסדר כתבות בנושא. ועל מה השבוע? על תקשורת כנה, בונה ומוחלטת בין הגננת להורים.

 

 

פרסום מודעות | פלאיירים | הפצה | שילוט לעסק ולרכב | קטלוגים | עיצוב לוגו | מיתוג מוצרים | דיוור ישיר | אינסרטים | כרטיסי ביקור | ניירת משרדית | רול אפ | מדבקות | חוברות וספרים | עלונים וכרזות | הדפסת משי | הדפסות על מוצרים | תוויות וטיקטים | כתבות תדמית ועוד ...
ראשונים-גם-באונליין חולון ראשונים-גם-באונליין ראשון לציון ראשונים-גם-באונליין בת ים ראשונים-גם-באונליין אפליקציה